יצירת קשר
מלא/י את פרטיך ונחזור
אליך בהקדם


 מתחיל/ה עבודה חדשה נמצא/ת במעבר בין עבודות שמירה על זכויות ביטוחיות מעוניינ/ת בהצעה לקופת גמל להשקעה אחר

אנחנו מתחייבים ליצור עימך קשר במסגרת שלושה ימי עסקים ממועד פנייתך. ככל שלא נוצר עמך קשר במשך שלושה ימי עסקים ממועד פנייתך, אנא צור עימנו קשר בדחיפות בטלפון 2000*

מבטחים קריירה מבטחים קריירה

מגוון מסלולי ההשקעה בקרנות ההשתלמות של מנורה מבטחים

תפריט תפריט
למעלה מ- 90% מהחוסכים בקרנות ההשתלמות נמצאים במסלולי ההשקעה הכלליים. לאור התנודתיות בשוק ההון כדאי שתבחן האם מסלול ההשקעה שלך בקרן ההשתלמות שלך מתאים לך.

למעלה מ- 90% מהחוסכים בקרנות ההשתלמות נמצאים במסלולי ההשקעה הכלליים. לאור התנודתיות בשוק ההון כדאי שתבחן האם  מסלול ההשקעה שלך בקרן ההשתלמות שלך מתאים לך.
במנורה מבטחים אנו מפעילים שני מסלולים כלליים בקרנות ההשתלמות. הראשון, בקרן ההשתלמות מנורה מבטחים השתלמות מסלול להבה כללי (מ"ה 828) והשני אומגה קרן השתלמות מסלול כללי (286). למרות שאלו המסלולים המוכרים ביותר של מנורה מבטחים וחלק ניכר מהחוסכים נמצא בהם, הם לא מתאימים לכל אחד.

מתכנן למשוך את קרן ההשתלמות בשנה הקרובה?

קרן ההשתלמות שלך נזילה? אתה מתכנן למשוך את קרן ההשתלמות בתקופה הקרובה? האם כדאי להקטין את רמת הסיכון בקרן ההשתלמות שלך?
בחודשים האחרונים שוק ההון מתאפיין בתנודתיות רבה. לצד ימים של ירידות רואים ימים של עליות גבוהות. באפשרותך להקטין את רמת הסיכון בקרן ההשתלמות ולבחור בקרן השתלמות ללא חשיפה למניות. במידה וקרן ההשתלמות שלך אינה נזילה, עדיין, אך אתה מעוניין להקטין את החשיפה למניות באפשרותך לבחור באחד המסלולים בעלי חשיפה למניות החל מ- 10%, 15%, 20% ו- 25%.

מגוון המסלולים בקרנות ההשתלמות של מנורה מבטחים

קרן השתלמות

חושב על קרן ההשתלמות כמכשיר להשקעה?

קרן השתלמות הופכת לנזילה כעבור שש שנים מיום שנפתחה, ישנם חוסכים שמעדיפים להשאיר את החיסכון בקרן ההשתלמות מעבר לתקופה זו. היתרון במהלך זה ברור. בניגוד להשקעה אחרת בשוק ההון, החיסכון בקרן ההשתלמות פטור ממס רווח הון. ולכן חוסכים רבים מעדיפים להפוך את קרן ההשתלמות לאפיק החיסכון העיקרי שלהם. חוסכים הבוחנים את שוק ההון לאורך זמן אינם מתרגשים מתנודתיות כזאת או אחרת לטווח קצר ומאמינים שלאורך שנים עדיף להגדיל את החשיפה למניות. חוסכים המבקשים להגדיל את החשיפה למניות מעבר למסלול הכללי, יכולים לבחור במסלול ההשקעה לטווח ארוך הכולל חשיפה של 50% למניות או לבחור באחד ממסלולי המניות.

**האמור אינו מהווה יעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות ההשקעה במסלול זה או אחר ואינו מהווה תחליף ליעוץ אישי הניתן בכפוף לדין.");

© כל הזכויות שמורות מנורה מבטחים 2014

עיצוב ובנייה: ליקוויד